Алюмінієві конструкції

Фабрика Анко

Алюмінієві конструкції

замовити алюмінієві конструкціїЯкісні алюмінієві конструкції поступово відвойовують собі окрему нішу в сфері будівництва, попит на них зростає з кожним днем. Наша компанія «Анко» займається виробництвом даної продукції як по Вашим особистим проектам, так і за стандартними, наявними у нас. Вартість наших послуг дозволить Вам орієнтуватися не на те, що дешевше, а на те, що Вам більше подобається як за зовнішнім виглядом, так і за якістю.

Алюмінієві конструкції - це легке і надійне рішення. Необхідність в якісному склінні виникає досить часто і для таких світлопрозорих рішень використовуються алюмінієві конструкції. Свою популярність алюмінієві конструкції завоювали в споживача завдяки своїй легкості, міцності та стійкості до експлуатаційним навантаженням.

Алюмінієві конструкції - в чому переваги?

Ще кілька років тому, при склінні будівель, перед кожною людиною стояло наступний вибір - дерево або пластик? Сьогодні ж до цього додалися ще й алюмінієві конструкції. Алюміній, як відомо, метал, що володіє досить цікавими властивостями. Перш за все, він легко піддається обробці, тому виготовити з нього профіль потрібної форми - завдання дуже проста. Алюмінієві конструкції безпечні для навколишнього середовища, не виділяють шкідливих речовин, що досягається особливою технологією їх виробництва, яка застосовується в нашій компанії. Крім того, даний метал має привабливий зовнішній вигляд, він міцний, витримує вплив великого діапазону температур, атмосферні явища. Міцність профілю з алюмінію дозволяє створювати вражаючої краси конструкції, які є фасадами великих будівель. Подібний дизайн вибирають власники тих компаній, які хочуть звернути на себе увагу потенційних покупців їх продукції.

Для дому алюмінієві конструкції зручні тим, що за ними легко доглядати. Цей метал, при наявності певного покриття, довгий час не піддається ржавлению, при цьому, надійно захищаючи будинок від проникнення холоду, вологи і шуму. А завдяки своїй конструкції, алюмінієвий профіль пропускає в приміщення багато світла.

Важливо, що конструкції з алюмінію можуть використовуватися, не тільки в «великому» будівництві, але і при облаштуванні квартир. Так алюмінієві конструкції стануть оптимальним рішенням, наприклад, при склінні балконів і лоджій. І вже тим більше прийнятні алюмінієві конструкції при виготовленні вікон, перегородок і дверей.

В офісі алюмінієві конструкції можуть використовуватися для створення перегородок і окремих кабінетів. Скло та алюміній - ідеальне поєднання для скління нежитлових будівель, павільйонів та вітрин магазинів. Строгі і елегантні профілі з алюмінію, в поєднанні з прозорою серцевиною скла, наповнює навколишню атмосферу європейським колоритом.

Серед перерахованих вище достоїнств алюмінієвих конструкцій можна відзначити також:

  • легкість;
  • міцність і довговічність;
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання, низьких температур і атмосферних впливів;
  • висока корозійна стійкість;
  • досить низька ціна.

Використання алюмінієвих конструкцій сьогодні

Поступово алюмінієвий профіль застосовується все частіше і частіше. Сприяє цьому його універсальність і велику кількість позитивних особливостей. Алюмінієві конструкції застосовуються в різних організаціях і підприємствах для того, щоб розділити одне приміщення на кілька кімнат. Це впливає на підвищення ефективності роботи людей. Варто відзначити, що такий алюмінієвий профіль чудово виглядає, його дуже легко зібрати, і знову розібрати.

У нашій країні кілька років тому величезну популярність отримав такий вид будівництва, при якому фасад будівлі виконувався з алюмінієвої конструкції. Крім того, що це дозволяло зробити, на перший погляд, повністю скляне споруда, яка чудово виглядало як всередині, так і зовні, даний вид дизайну ще й досить економічний - він робить будівлю світлим цілий день, дозволяючи витрачати менше коштів на електрику.

Де можна замовити алюмінієві конструкції?

Компанія "Анко" є перевіреним і надійним виробником алюмінієвих конструкцій. Починаючи від вікон, дверей і закінчуючи офісними перегородками, наша компанія пропонує весь спектр алюмінієвої конструкції для будівництва та облаштування будівель, приміщень.

Телефонуйте та замовляйте алюмінієві конструкції в будь-який зручний для вас час: (044) 223-51-35, 223-51-36.

алюмінієві конструкції Київалюмінієві конструкції купитиалюмінієві конструкції замовити