Алюмінієві двері

Фабрика Анко

Алюмінієві двері

Облаштовуючи будинок, найчастіше нас хвилює різноманітність вибору шпалер, плитки або ламінату. Але рідко хто з нас також скурпулезно підходить до вибору дверей. Двері є таким же важливим елементом нашого будинку, як і все інше. До дверей особливі вимоги, а саме функціональність і надійність. В даному випадку алюмінієві двері можуть стати ідеальним рішенням.

Алюмінієві двері: особливості

Багатофункціональність і надійність - це характеристики алюмінієвих дверей. Металопластикові конструкції відходять на другий план. Крім цього, однією з головних рис алюмінієвих дверей є їх морозостійкість. Перепади температури, сувора зовнішня середа, іржа і пошкодження не страшні алюмінієвим дверям, так як вони розраховані на великі навантаження і постійну експлуатацію. Найчастіше ці двері прийнято встановлювати як вхідні, але в деяких випадках їх використовують всередині приміщення.

Види алюмінієвих дверей

алюминивые двери

Вхідні алюмінієві двері можуть бути засклені або глухо зачинені. Також може використовуватися термоізоляція. Алюмінієві двері без термоізоляції встановлюють в нежитлових приміщеннях: торгових центрах, павільйонах, банках, офісних будівлях, бізнес-центрах. У житлових приміщеннях такі двері використовують або як вхідні, або як двері в тамбур. Усередині квартир, будинків та дач великою популярністю користуються розсувні алюмінієві двері. Їх використовують практично у всіх модних інтер'єрах. Завдяки своїм якостям, в алюмінієвих дверях можна втілити самі зухвалі колірні рішення і сміливі геометричні форми.

Функціональність алюмінієвих дверей

Різноманітність цього продукту може задовольнити будь-які ваші потреби. Алюмінієві двері бувають різних видів: розсувні, розпашні, маятникові. Так само можна замовити алюмінієві двері з додатковими функціями - пожежостійкі, ударостійкі і куленепробивні. Це відмінне рішення для людей, яких турбує власна безпека.

Переваги алюмінієвих дверей

алюминивые двери КиевНа великому ринку дверей алюмінієві виграють по багатьом параметрам. Вони можуть витримувати суворі погодні умови, стійкі до різких перепадів температур, при цьому зберігають форму і не деформуються. Завдяки своїй довговічності і антикорозійним якостям, їх вигідно використовувати в громадських місцях. Легкість матеріалу забезпечує варіативність і різноманітність виготовляються моделей.

Де купити алюмінієві двері?

«Анко» - це компанія з багаторічним досвідом на українському ринку. Ми надаємо якісні послуги з розробки та монтажу алюмінієвих дверей. Команда професіоналів готова моментально взятися за проект будь-якої складності, виконавши його максимально швидко і якісно. Ваші ідеї - наша робота. Зателефонуйте нам, і наш менеджер проконсультує Вас з питання покупки, підкаже і допоможе вибрати саме те, що буде максимально корисно саме Вам.

Ми пропонуємо будь-які види алюмінієвих дверей:

? алюмінієві двері для банків
? алюмінієві двері для кас
? алюмінієві двері для спецустанов
? алюмінієві двері для муніципальних освітніх установ
? алюмінієві двері для лікарень
? алюмінієві двері для приватних квартир, будинків та дач
? алюмінієві двері для вокзалів і будь-які інші

Вся продукція відповідає вимогам міжнародних (ISO), європейських (EN) та вітчизняних (ДСТУ) стандартів. RESCARA (Туреччина) ASAS (Туреччина) SARAY (Туреччина) ДЗАП (Донецький завод алюмінієвих профілів).

Алюмінієві двері можна замовити по телефону: (044) 223-51-35.